Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Remont USS Chung-Hoon

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 28 stycznia 2014

BAE Systems rozpoczęło prace związane z remontem i częściową modernizacją amerykańskiego niszczyciela rakietowego typu Arleigh Burke, USS Chung-Hoon (DDG 93).

USS Chung-Hoon (DDG 93) został przyjęty do służby w 2004. Okręt realizuje stawiane mu zadania w ramach 5. i 7. Floty US Navy / Zdjęcie: US Navy

Remont okrętu zostanie przeprowadzony na terenie portu macierzystego DDG 93, Joint Base Pearl Harbor-Hickam, a także hawajskich zakładów BAE Systems w Honolulu. Koszt przedsięwzięcia to 37 mln USD (113,4 mln zł). USS Chung-Hoon zakończył niedawno misję realizowaną na zachodnich wodach Oceanu Spokojnego.

Zlecone BAE Systems prace będą prowadzone w suchym doku. Okręt powinien być gotowy do powrotu do służby latem. USS Chung-Hoon dołączy wówczas do jednostek wchodzących w skład 5. i 7. Floty US Navy, zaangażowanych m.in. w działania antypirackie i antyterrorystyczne.


Drukuj Góra