Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Radmor prezentuje seryjną radiostację 35010

Przemysł zbrojeniowy, 18 czerwca 2008

Na stoisku Radmoru na Eurosatory pokazana jest po raz pierwszy jedna z seryjnych radiostacji osobistych 35010. W ramach pierwszej partii wyprodukowano 70 sztuk tych radiostacji, głównie przeznaczonych do prowadzenia testów u potencjalnych użytkowników.

Radiostacje osobiste 35010 są oferowane poza Polską / Zdjęcie: Grzegorz Hołdanowicz

Radmor obecnie oferuje 35010 w przetargach w kilku państwach świata, w tym m.in. na Tajwanie i w Peru.

35010 pracuje w paśmie 2,405-2,48 w trybie DSSS i umożliwia transmisję danych z prędkością 19,2-57,6 kb/s. Radmor podkreśla, iż radiostacja umożliwia jednoczesną wymianę korespondencji pomiędzy 4 użytkownikami 35010. Wedle danych oficjalnych, 35010 umożliwia prowadzenie korespondencji w odległości do 700 m w otwartym terenie. W warunkach miejskich Radmor gwarantuje utrzymanie łączności w zakresie 3 kondygnacji budynku biurowego czy mieszkalnego.

Zastosowano możliwość sterowania nadawaniem i odbiorem z pomocą przycisku umieszczonego bezpośrednio na broni (połączenie z radiostacją zapewnia łącze Bleutooth). 35010 jest zasilana litową baterią CR2450, ale mogą być także użyte dwie komercyjne baterie R6 lub akumulatory NiMH.


Drukuj Góra