Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

5 ofiar katastrofy An-2 pod Moskwą

Lotnictwo cywilne, 28 czerwca 2008

Niedaleko podmoskiewskiego Pszczino rozbił się z powodu awarii silnika samolot An-2. Wszyscy, którzy byli na pokładzie zginęli.

Po awarii silnika, na wysokości 1,5-2 km, pilot próbował awaryjnie wylądować, jednak samolot zaczepił o przewody elektryczne, upadł na zalesiony teren w pobliżu rzeki Oka, i spłonął. Ofiary to dwóch członków załogi i trzech pasażerów.

An-2 wystartował z lądowiska w wiosce Bolszoje Gryzłowo. Pasażerowie zamierzali fotografować okolicę. Około 10 minut po starcie utracono łączność z załogą. Do katastrofy doszło ok. 5 km od miejsca startu, krótko przed 18:00. Wozy straży pożarnej, które dojechały po kilku minutach na miejsce upadku samolotu, ugasiły pożar ok. 18:40.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.