Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Azul uruchomią loty międzynarodowe

Lotnictwo cywilne, 24 kwietnia 2014

Brazylijskie linie Azul zamierzają uruchomić połączenia do USA.

Zdjęcie: Embraer

Niskokosztowe linie lotnicze Azul z Brazylii zamierzają na początku przyszłego roku uruchomić połączenia międzynarodowe – do USA. Więcej szczegółów dotyczących destynacji ma być ujawnionych za kilka miesięcy. Na razie przewoźnik zdradził tylko, że do obsługi nowych tras zamierza pozyskać szerokokadłubowe Airbusy.

W pierwszych miesiącach 2015 do floty Azul trafi 6 A330-200, wypożyczonych od ILFC. Samoloty napędzane będą silnikami Rolls-Royce Trent 700. Dwa lata później dołączy do nich 5 A350-900, pochodzących z tego samego źródła.

Obecnie Azul mają w swojej flocie 136 samolotów – odrzutowych Embraerów 175, 190 i 195 (na zdjęciu) oraz turbośmigłowych ATR 42/72. Siatka połączeń obejmuje 104 destynacje na terenie Brazylii (Start brazylijskiego Azul, 2008-12-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.