Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oman szkoli pilotów w Chorwacji

Lotnictwo wojskowe, 13 maja 2014

Pierwsi piloci wojsk lotniczych Omanu zakończyli szkolenie w Chorwacji.

Dwaj omańscy piloci przeszkoleni w Chorwacji, z instruktorami HRZiPO / Zdjęcie: MORH

W ubiegłym tygodniu w 93. bazie Hrvatsko Ratno Zrakoplowstwo i Protizracna Obrana (HRZiPO, wojsk lotniczych i obrony powietrznej Chorwacji) Zadar-Zemunik zakończył się proces szkolenia podstawowego 4 pilotów Al-Quwwat al-Jawwiya al-Sultanat Oman (królewskich wojsk lotniczych Omanu). Z tej okazji dowódca bazy ppłk Karol Lučan i dowódca eskadry mjr Željko Harapin złożyli gratulacje omańskim lotnikom.

W trakcie szkolenia każdy z Omańczyków wylatał 30 h na samolocie turbośmigłowym Pilatus PC-9M. Ukoronowaniem procesu był samodzielny lot nad terenem bazy, połączony z podstawowymi akrobacjami.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.