Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Polski szyfrator IP z certyfikatem

Przemysł zbrojeniowy, 19 maja 2014

Szyfrator CompCrypt ETA MIL 10Z uzyskał certyfikat SKW, dopuszczający go do ochrony informacji niejawnych o klauzuli zastrzeżone.

Szyfrator CompCrypt ETA MIL 10Z przeznaczony do utajniania informacji w sieciach IP, poprzez tworzenie bezpiecznych tuneli w ramach VPN (Virtual Private Network). Zastosowanie najnowszych, wysokowydajnych algorytmów szyfrujących (opartych m.in. na krzywych eliptycznych) sprawia, że certyfikowane urządzenia mogą z powodzeniem zastępować szyfratory komercyjne, warunkowo dopuszczane do pracy w systemach przetwarzających informacje zastrzeżone / Zdjęcie: Enigma Systemy Ochrony Informacji

Szyfrator CompCrypt ETA MIL 10Z warszawskiej firmy Enigma Systemy Ochrony Informacji (Enigma SOI) uzyskał certyfikat SKW do ochrony informacji niejawnych o klauzuli zastrzeżone. Urządzenia te mogą być stosowane w systemach krajowych, przetwarzających informacje zastrzeżone, NATO Restricted oraz EU Restricted. Jest to jedyny na polskim rynku szyfrator mający certyfikaty ochrony kryptograficznej dla wskazanych poziomów zabezpieczeń.

Szyfratory CompCrypt ETA MIL 10Z, przeznaczone do utajniania informacji w sieciach IP, poprzez tworzenie bezpiecznych tuneli w ramach VPN (Virtual Private Network), występują w kilku odmianach. Mogą być stosowane zarówno jako urządzenia wolnostojące, przeznaczone do zabudowy lub mieć podwyższone parametry odpornościowe, spełniające wymagania poziomu N7 wojskowej normy obronnej NO-06-A103. Oznacza to, że mogą pracować w instalacjach cywilnych oraz wojskowych w warunkach biurowych lub mobilnych.

Szyfratory, spełniające standardy RFC 2409, RFC 3947 i RFC 4303, mogą działać w dwóch różnych trybach pracy: nawiązując bezpieczne połączenia w systemach narodowych pomiędzy sobą lub urządzeniami innych producentów (m.in. popularnymi CISCO ASA).

Enigma SOI od ponad 20 lat świadczy usługi w obszarze ochrony informacji (Kryptografia w służbie państwa, 2011-09-05). Jest producentem, dostawcą i integratorem rozwiązań teleinformatycznych, złożonych i nietypowych systemów IT. Jakość oferowanych urządzeń i aplikacji kryptograficznych potwierdza ponad 30 certyfikatów ABW i SKW z zakresu przetwarzania informacji niejawnych od klauzuli zastrzeżone, przez poufne i tajne do ściśle tajne.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.