Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Podwójna dostawa dla EvA Air

Lotnictwo cywilne, 23 maja 2014

Boeing dostarczył liniom lotniczym Eva Air 2 samoloty 777-300ER.

Para samolotów 777-300ER, przekazanych towarzystwu Eva Air / Zdjęcie: Boeing

W zakładach amerykańskiego koncernu w Everett miała miejsce uroczystość przekazania dwóch samolotów komunikacyjnych Boeing 777-300ER (Extended Range). Ich odbiorcą były linie Eva Air.

Są to 16. i 17. samoloty tego typu we flocie przewoźnika, który obchodzi w br. 25-lecie istnienia. Jego głównym hubem jest port lotniczy Tajpej-Taiwan Taoyuan.

Nowe Boeingi 777-300ER przystosowane są do przewozu 333 podróżnych: 39 w klasie biznes, 56 w klasie premium economy i 238 w klasie ekonomicznej. Każdy z foteli pasażerskich został wyposażony w system rozrywki Panasonic Avionics eX3, obejmujący ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości i wi-fi. Eva Air są pierwszą linią, która zabudowała eX3 w Boeingach 777-300ER.

Przed końcem br. do floty tajwańskiego towarzystwa dołączy trzeci, analogicznie wyposażony samolot tego typu. Będą one używane do obsługi połączeń do Ameryki Pn.


Drukuj Góra