Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

4 ofiary katastrofy w Nowym Meksyku

Lotnictwo cywilne, 25 maja 2014

W katastrofie jednosilnikowego samoloty w pobliżu Whiskey Creek Airport koło Silver City w Nowym Meksyku zginęły 4 osoby. Było to trzech uczniów i jeden dorosły.

Przedwczoraj w pobliżu Whiskey Creek Airport, około 6 km od Silver City w Nowym Meksyku rozbił się niezidentyfikowany jednosilnikowy samolot. Do wypadku doszło podczas drugiej próby podejścia do lądowania, ok. 16:30. Rozbity wrak całkowicie spłonął. Pożar ugaszono dopiero ok. 19:00.

Ze szczątków samolotu wydobyto ciała czterech ofiar katastrofy. Ofiary to trzech uczniów i jeden dorosły. Uczeń i dwie uczennice uczyli się w Aldo Leopold Charter School w Silver City. Prawdopodobnie uczestniczyli w akcji eko-monitoringu, m.in. wykrywaniu pożarów lasu.

Specjaliści FAA do tej pory nie zidentyfikowali typu rozbitego samolotu, ani jego właściciela. Nie podano też nazwisk ofiar. Nieoficjalnie wiadomo, że jedną z nich jest 16-letni Michael Mahl.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.