Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DOL po chińsku

Lotnictwo wojskowe, 26 maja 2014

Statki powietrzne sił zbrojnych ChRL wykonały pierwsze lądowania na drogowym odcinku lotniskowym (DOL).

Su-27UBK ląduje na DOL

Wczoraj, po raz pierwszy w historii, statki powietrzne należące do sił zbrojnych ChRL wykonały starty i lądowania na drogowym odcinku lotniskowym (DOL). Operacje lotnicze z dróg szybkiego ruchu i autostrad wykonywane są w przypadku zniszczenia macierzystych baz wskutek działań wojennych.

W ćwiczeniach wziął też udział transportowy An-32…

Co ciekawe, w ćwiczeniach udział wzięły nie tylko samoloty szkolno-bojowe Su-27UBK, ale także transportowiec An-32 i śmigłowiec Z-9. Operacje przeprowadzono na jednej z autostrad w prowincji Henan, w środkowej części kraju.

… i śmigłowiec Z-9 / Zdjęcia: MO ChRL

Według Pekinu manewry pozwoliły także na sprawdzenie zdolności koordynacji działań sił zbrojnych i służb cywilnych w podobnych przypadkach.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.