Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zwycięstwo polskiego modelarza we Włoszech

Lotnictwo cywilne, 02 czerwca 2014

W dniach 24-25 maja we włoskiej miejscowości Monza miał miejsce jubileuszowy, 10 konkurs modeli redukcyjnych Monza Models 2014. Uczestniczył w nim polski modelarz Andrzej Ziober.

Andrzej Ziober odbiera medal Luna Rubea, Best of show konkursu Monza Models 2014 / Zdjęcie: Marcin Przeworski

Do konkursu zgłoszono ponad 600 modeli samolotów, pojazdów, statków i okrętów. Model śmigłowca Mil Mi-6 w barwach 37. pułku śmigłowców transportowych wykonany przez Andrzeja Ziobera zyskał najwyższa lokatę w ocenie sędziów i został nagrodzony główną nagrodę konkursu - Best of show.

Model Mi-6 / Zdjęcie: Andrzej Ziober

To druga taka nagroda zdobyta przez Polaka w tym konkursie. W 2007 Andrzej Ziober uzyskał ją po raz pierwszy za model samolotu bombowego Lancaster.


Drukuj Góra