Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Urugwaj poszukuje nowych samochodów

Przemysł zbrojeniowy, 04 czerwca 2014

Ministerstwo obrony Urugwaju zamierza wymienić flotę samochodów.

W najbliższym czasie ministerstwo obrony Urugwaju będzie chciało pozbyć się 103 samochodów / Zdjęcie: MO Urugwaju

W najbliższym czasie ministerstwo obrony Urugwaju pozbędzie się 103 samochodów, tym m.in. 66 półciężarówek Mitsubishi L200 4x2. W ich miejsce zakupione zostanie o połowę mniej fabrycznie nowych pojazdów. Zgłaszający swoje oferty producenci, powinni być w stanie odebrać zużyte wozy oraz dokonać ich utylizacji, oferując w zamian 64 nowe samochody, w tym 25 półciężarówek 4x2, zdolnych do transportu 5 osób oraz 1 t wyposażenia.

Nowe pojazdy będą użytkowane przede wszystkim przez personel urzędniczy ministerstwa obrony, a także do celów logistycznych i reprezentacyjnych. W mniejszym stopniu znajdą zastosowanie w jednostkach liniowych. Wartość przedsięwzięcia ma wynieść 18 mln UYU (2,3 mln zł).


Drukuj Góra