Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ekwador odbiera pierwszego C295

Lotnictwo wojskowe, 12 czerwca 2014

Wojska lotnicze Ekwadoru odebrały pierwszy z 3 samolotów transportowych C295. Pozostałe będą przekazane przed końcem br.

Pierwszy C295 przeznaczony dla wojsk lotniczych Ekwadoru startuje z lotniska zakładowego w Sewilli / Zdjęcie: Airbus Defence and Space

Przekazanie samolotu miało miejsce 6 czerwca, w zakładach Airbus Defence and Space w Sewilli, ale producent poinformował o nim z pewnym opóźnieniem. Fuerza Aérea Ecuatoriana (FAE, wojska lotnicze Ekwadoru) zamówiły 3 transportowe C295, wraz z pakietem wsparcia logistycznego, które używane będą do misji wojskowych i humanitarnych.

Wszystkie samoloty trafią do FAE przed końcem br. Dzięki temu możliwe będzie wycofanie ze służby przestarzałych Avro 748.

Siły zbrojne Ekwadoru użytkują obecnie także inne samoloty europejskiego koncernu. Wojska lądowe dysponują 2 transportowymi C212 i jednym CN235, a marynarka ma pojedynczego CN235, przystosowanego do zadań patrolowych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.