Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe oferty Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 17 czerwca 2014

Dziś irlandzki przewoźnik poinformował o wprowadzeniu nowych usług dla pasażerów i otwarciu nowych kierunków z Modlina.

Zdjęcie: Ryanair

Ryanair ogłosił dziś uruchomienie 3 nowych kierunków na zimę z portu lotniczego Warszawa-Modlin: Fuerteventura i Gran Canaria (po 1 locie w tygodniu) oraz Teneryfa (2 rejsy tygodniowo). W dodatku na podwarszawskim lotnisku od października br. będą stacjonowały 2 samoloty, a nie 1, jak zakładano wcześniej (Rayanair zwiększa obecność w Polsce, 2014-04-09). Nowe połączenia do 3 destynacji na Wyspach Kanaryjskich i zwiększenie częstotliwości połączeń na trasach z Modlina do Wrocławia i z Modlina do Gdańska spowodują wzrost oferowania z podwarszawskiego portu do 2 mln rocznie.

Jak mówi Juliusz Komorek, dyrektor ds. prawnych i regulacyjnych Ryanair, flota irlandzkiej linii wzbogaci się w najbliższych latach o 180 nowych samolotów. W tym samym czasie przewoźnik wycofa 60 najstarszych samolotów (Ryanair dokupuje Boeingi 737, 2014-05-02). W ciągu najbliższych lat Ryanair ma rozbudować swoją siatkę połączeń tak, aby w 2019 przewieźć 112 mln pasażerów. W ub. r. z usług irlandzkiego przewoźnika skorzystało 81,7 mln podróżnych.

Juliusz Komorek przyznał, że przewoźnik planuje od lata przyszłego roku otworzyć nowe połączenia krajowe: z Gdańska do Wrocławia i Krakowa. Robiliśmy próby z rezerwacją takich połączeń i wypadły one bardzo interesująco. Częstsze połączenia podniosą atrakcyjność naszej oferty również dla pasażerów biznesowych – mówi Komorek.

Juliusz Komorek zwraca uwagę na zmiany, jakie zachodzą na stronie internetowej przewoźnika. Będzie ona systematycznie udoskonalana w taki sposób, aby identyfikować pasażera i na podstawie jego rezerwacji formułować indywidualne oferty profilowane pod kątem preferencji poszczególnych pasażerów. Dążymy do tego, by nasza strona internetowa prezentowała odpowiedzi na pytania poszczególnych pasażerów jeszcze zanim zdążą je zadać – podkreśla Juliusz Komorek.

Przewoźnik wprowadza także nowy pakiet, Family Extra, oferujący szeroki zakres zniżek dla rodzin podróżujących z dziećmi, jak również nowe usługi na pokładzie samolotu. Dzięki niemu rodziny mogą skorzystać ze zniżek na numerowane miejsca i bagaż rejestrowany dla dzieci, czy zabrać na pokład fotelik samochodowy.

Oferta ta jest kolejnym etapem ocieplania wizerunku Ryanaira, który odchodzi od restrykcyjnej polityki cenowej. Do tej pory Irlandczycy wprowadzili dodatkowy bezpłatny bagaż podręczny, numerowane miejsca w samolocie i obniżyli opłaty za wydanie kart pokładowych na lotnisku. Jak dodaje Juliusz Komorek, jesienią Ryanair przedstawi ofertę skierowaną dla pasażerów biznesowych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.