Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lufthansa ląduje w Lublinie

Lotnictwo cywilne, 03 lipca 2014

Dziś rozpoczęto loty pomiędzy Lublinem i Frankfurtem. Obsługuje je niemiecka Lufthansa.

Połączenie pomiędzy Lublinem i Frankfurtem będzie obsługiwane przez samolot Airbus A319 / Zdjęcie: Lufthansa

Salut wodny powitał pierwszego Airbusa A319, w barwach narodowego przewoźnika Niemiec, który wylądował dziś w Porcie Lotniczym Lublin. Samolot wystartował z Frankfurtu, do którego następnie powrócił.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu dużego zainteresowania na tej trasie, szczególnie wśród Polaków, Niemców i obywateli USA. Lublin jest 8. miastem, w którym jesteśmy obecni, zapewniając polskim pasażerom wyjątkową elastyczność i dogodność połączeń – mówi Bart Buyse, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. Jak pokazują dane, najwięcej pasażerów z Lublina traktuje Frankfurt jako lotnisko przesiadkowe podróżując głównie do europejskich miast, USA i Kanady – dodaje Buyse.

Frankfurt to bardzo ważny kierunek  dla Lubelszczyzny, zarówno ze względów biznesowych, jak i turystycznych. Połączenie z jednym z największych hubów przesiadkowych w Europie daje mieszkańcom naszego regionu możliwość podróżowania m.in. do USA, Izraela oraz wszystkich europejskich stolic. Loty do Frankfurtu z pewnością będą rozwijać również stosunki biznesowe w naszym regionie – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.  

Loty na trasie Lublin-Frankfurt będą wykonywane 2 razy w tygodniu – we wtorki i niedziele.


Drukuj Góra