Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy odrzutowiec dla Aurigny

Lotnictwo cywilne, 03 lipca 2014

Brazylijski producent przekazał dziś Embraera 195 brytyjskim liniom Aurigny Air Services.

Pierwszy odrzutowiec należący do Aurigny Air Services – Embraer 195 / Zdjęcie: Embraer

Aurigny Air Services, brytyjska linia lotnicza, której bazą jest port lotniczy Guernsey, leżący na wyspie o tej samej nazwie, w archipelagu Wysp Normandzkich, odebrały dziś samolot komunikacji regionalnej Embraer 195. Jest on przystosowany do przewozu 122 osób w konfiguracji jednoklasowej.

Samolot będzie używany do obsługi połączenia pomiędzy Guernsey i Londynem-Gatwick, wykonywanym maksymalnie 4 razy dziennie. Oprócz tego we flocie towarzystwa znajdują się także samoloty turbośmigłowe: 1 ATR72-200, 2 ATR72-500 i 6 Britten-Norman BN-2A Mk III Trislander.

Założone w 1968 Aurigny Air Services obsługują destynacje na Wyspach Normandzkich oraz we Francji i W. Brytanii. Od chwili rozpoczęcia operacji lotniczych do pierwszych miesięcy br. z usług towarzystwa skorzystało 9 mln pasażerów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.