Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DuraPAC – przenośna stacja robocza

Przemysł zbrojeniowy, 09 lipca 2014

Elmark Automatyka wprowadził do oferty przenośną stację roboczą Acme DuraPAC.

Przenośna stacja robocza Acme DuraPAC / Zdjęcie: Elmark Automatyka

Stacja robocza Acme DuraPAC to niezwykle solidne, przenośne urządzenie. Jest ono wyposażone w ekran o przekątnej 17,3 cala, wysokiej rozdzielczości FHD (1920x1080).

Komputer dostępny jest w dwóch konfiguracjach: z procesorem Intel Core i7 lub Intel Xeon. Standardowo zamontowana jest 32GB pamięć RAM. W zależności od wersji komputer może być wyposażony maksymalnie w 12 dysków SSD lub 8 HDD.

DuraPAC ma 4 sloty rozszerzeń na karty pełnej długości. Dzięki temu komputer może pracować jako przenośna stacja video, stacja pomiarowa czy przenośny serwer.

Komfort pracy w terenie poprawiają zintegrowana, składana klawiatura i wbudowana rączka do przenoszenia komputera. Aluminiowa obudowa zapewnia odpowiednią ochronę urządzenia. Dodatkowo naroża są zabezpieczone gumowymi nakładkami.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.