Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Farnborough udane dla Bombardiera

Lotnictwo cywilne, 21 lipca 2014

Kanadyjski producent samolotów komunikacji regionalnej podsumował swój udział w tegorocznym salonie w Farnborough.

Przedsiębiorstwo Loong Air z ChRL zobowiązało się do nabycia 20 samolotów CSeries 100 / Rysunek: Bombardier

Mimo mniejszej, w porównaniu z gigantami rynku (Farnborough 2014: Zamówienia Airbusa i Boeinga, 2014-07-18), liczby zamówionych samolotów, Bombardier nie ma powodów do narzekań. Klienci zamówili, lub zobowiązali się do zakupu, 74 statków powietrznych, produkowanych przez kanadyjskie przedsiębiorstwo. Łączna wartość umów to ponad 4,25 mld USD (13,05 mld zł).

Największym sukcesem jest przekroczenie liczby 500 sprzedanych (wliczając w to zobowiązania zakupu) najnowszych odrzutowców CSeries (Wznowienie prób CSeries, 2014-06-11). Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy Falko Regional Aircraft Limited zamówiło 24 CS100.

Później za ich przykładem poszły Loong Air (20 CS100), Petra Airlines (2 CS100 z opcją na 2 CS300) i nieujawniony nabywca z Afryki. Dzięki temu liczba towarzystw, które będą eksploatowały CSeries wzrosła do 20. Jednocześnie airBaltic i Falcon Aviation zwiększyły liczbę samolotów tego typu, zamówionych wcześniej, odpowiednio o 3 i 2 CS300.

Podczas wystawy w Farnborough przekroczono także liczbę pół tysiąca zamówionych samolotów turbośmigłowych Q400 NextGen (Rośnie sprzedaż Bombardierów, 2014-04-01). Umowy w tej sprawie zawarły Horizon Air i Nok Air.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.