Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakupy Bangkoku

Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 09 października 2007

Rząd Tajlandii zaaprobował na początku października wydatki na poziomie 242 mln USD na zakupy nowego uzbrojenia i sprzętu wojskowego za granicą. Dostawcami mają być Izrael, Ukraina i ChRL.

Bangkok zakontraktował 15 tysięcy karabinków automatycznych TAR-21 za 34 mln USD i 992 karabinki maszynowe Negev za 9,3 mln USD w Izraelu. Zamówił także 96 kołowych transporterów opancerzonych BTR-3E1 za 141 mln USD na Ukrainie. Producentem pojazdów są Zakłady im. Morozowa w Charkowie.

Pakiet uzupełniają pociski rakietowe (najprawdopodobniej ppk) z ChRL za 58 mln USD. To ostatnie jest, jak oceniają obserwatorzy, kolejnym krokiem w kierunku zacieśnienia coraz bliższej współpracy militarnej Pekinu z Bagkokiem.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.