Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny zestrzelony Mi-8 na Ukrainie

Lotnictwo wojskowe, 08 sierpnia 2014

Wczoraj prorosyjscy separatyści zestrzelili śmigłowiec Mi-8. W wyniku awaryjnego lądowania rannych zostało 3 członków załogi.

Wczoraj wieczorem, ok. 18:40 czasu kijowskiego, prorosyjscy separatyści zestrzelili śmigłowiec Mi-8, który wykonywał misję ewakuacji medycznej. Według strony rządowej, leciał po medyków i rannych żołnierzy. Śmigłowiec został trafiony z broni strzeleckiej. W wyniku awaryjnego lądowania uległ poważnym uszkodzeniom. Maszyna spadła na obszar kontrolowany przez siły rządowe.

Trzech członków załogi zostało rannych. Zostali oni odnalezieni i przewiezieni do szpitali w Zaporożu i Dniepropietrowsku. Dwóm żołnierzom, którzy także lecieli śmigłowcem, nic się nie stało.

Według strony rządowej, śmigłowiec nadaje się do naprawy.


Drukuj Góra