Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Argentyna poszukuje robotów inspekcyjnych

Wojska lądowe, 09 września 2014

Żandarmeria Narodowa Argentyny poszukuje dostawcy robotów inspekcyjnych.

Potencjalny dostawca robotów inspekcyjnych powinien zapewnić Argentyńczykom pakiet wsparcia technicznego i szkolenie operatorów / Zdjęcie: US Navy

Roboty, których liczba nie została określona, będą służyły do wykrywania i usuwania materiałów wybuchowych. Ich użytkownikiem będą zespoły rozminowywania Gendarmería Nacional Argentina. Buenos Aires poszukuje robotów o długości co najmniej 1,3 m i rozstawie gąsienic 0,7 m.

Zestawy mają być wyposażone w wysięgnik z funkcją zacisku szczęk chwytaka, zdolny do podnoszenia obiektów o masie 30 kg. Roboty powinny pokonywać przeszkody terenowe o nachyleniu 35º.

Zainteresowane udziałem w konkursie przedsiębiorstwa mają już tylko kilka tygodni na zgłoszenie swojego udziału. Oficjalne otwarcie ofert nastąpi 30 września. Argentyna chce zakupić na początek jednego robota inspekcyjnego.

Doświadczenia z jego eksploatacji mogą przełożyć się na kolejne zamówienia. W przyszłości na ich zakup mogą też zdecydować się jednostki policji federalnej.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.