Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe śmigłowce argentyńskich żandarmów

Lotnictwo cywilne, 15 września 2014

Pierwszy z UH-1H, nabytych przez Żandarmerię Narodową Argentyny, wkrótce wejdzie do służby.

Zakupione dla potrzeb argentyńskiej żandarmerii UH-1H są przebudowywane do wersji Huey 2 / Zdjęcie: via Santiago Rivas

Po długotrwałym procesie zakupu, pierwszy śmigłowiec UH-1H wkrótce rozpocznie służbę w Gendarmería Nacional (Żandarmerii Narodowej) Argentyny. Obecnie w warsztatach lotnictwa argentyńskich wojsk lądowych w bazie Campo de Mayo, nieopodal Buenos Aires, trwa jego przebudowa do wersji Huey 2.

Dwa kolejne UH-1H także zostały przekazane Argentyńczykom i oczekują na przebudowę. Czwarty z zamówionych śmigłowców ma dołączyć do nich wkrótce.

Nowe wiropłaty argentyńskich żandarmów mają stacjonować w bazach Santiago del Estero i Posada. Ich zadaniem będzie zwalczanie przemytu narkotyków z Boliwii i Paragwaju w ramach operacji Escudo Norte.

Na podstawie informacji Santiago Rivasa


Drukuj Góra