Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Milion nabojów dla Straży Granicznej

Przemysł zbrojeniowy, 16 września 2014

Komenda Główna Straży Granicznej ogłosiła przetarg na dostawy miliona nabojów 9 mm x 19 z pociskami pełnopłaszczowymi.

Naboje dla Straży Granicznej (SG) mają być wykorzystywane w używanych przez tę formację pistoletach samopowtarzalnych FB P99, Glock 17/19 i CZ 75 oraz pistoletach maszynowych FB PM-98, H&K MP5/MP5K i H&K UMP-9 / Zdjęcie: Remigiusz Wilk

Strażnicy graniczni poszukują pełnopłaszczowej amunicji 9 mm x 19 w mosiężnej łusce, o masie pocisku bezołowiowego lub z rdzeniem ołowianym całkowicie pokrytym płaszczem między 7,0 a 8,3 g. Ma się ona charakteryzować się energią początkową 492-820 J. Naboje mają być dostarczane w pudełkach mieszczących nie więcej, niż 50 sztuk, przy czym pojemność opakowania zbiorczego nie może przekroczyć 2000 sztuk.

Amunicja musi być fabrycznie nowa i wyprodukowana nie wcześniej niż w 2013. Minimalny wymagany okres gwarancji na 9-mm naboje wynosi 5 lat, licząc od dnia odbioru zamówienia. Termin składania ofert mija 20 października, a dostawy mają zakończyć się 19 grudnia. Jedynym kryterium oceny jest cena.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.