Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Na Białorusi rozbił się Su-25

Lotnictwo wojskowe, 30 września 2014

Niedaleko Lidy na Białorusi rozbił się samolot szturmowy Su-25. Jego pilot zdołał się katapultować i przeżył.

Miejsce upadku samolotu / Zdjęcie: sk.gov.by

Dziś przed południem samolot szturmowy Su-25 białoruskich wojsk lotniczych wykonywał lot treningowy. Około 11:50 pilot poinformował, że ma problemy z kontrolą nad maszyną. Po upewnieniu się, że samolot nie spadnie na obszar zamieszkany, katapultował się. Ani jemu, ani nikomu na ziemi nic się nie stało.

Przyczyny katastrofy bada specjalna komisja. Dowództwo białoruskiego lotnictwa wojskowego wstrzymało loty wszystkich Su-25.

Rozbity samolot szturmowy Su-25 należał do 116. Szturmowej bazy lotniczej WWS i PWO Białorusi w Lidzie.


Drukuj Góra