Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Legacy 500 trafił do użytkownika

Lotnictwo cywilne, 13 października 2014

Embraer przekazał użytkownikowi pierwszy seryjny samolot odrzutowy klasy biznes, Legacy 500.

Pierwszy seryjny Legacy 500. Jego użytkownikiem będzie jedno z brazylijskich przedsiębiorstw / Zdjęcie: Embraer

Uroczystość miała miejsce w piątek, w zakładach Embraera w São José dos Campos. Odbiorcą pierwszego seryjnego biznesjeta jest niewymienne z nazwy przedsiębiorstwo z Brazylii.

Legacy 500 uzyskał niedawno Certyfikat Typu brazylijskich władz lotniczych, ANAC (Certyfikat dla Legacy 500, 2014-08-13). Trudności z dopracowaniem układu sterowania fly-by-wire spowodowały dwuletnie opóźnienie w procesie konstrukcyjnym.

Embraer zamierza początkowo produkować 6 samolotów rocznie. Od drugiej połowy 2016 będą one wytwarzane także w Melbourne na Florydzie, razem z Legacy 450.

Obecnie zakłady te zatrudniają 200 osób, które zajmują się produkcją bardzo lekkich odrzutowców Phenom 100 i 300, w ilości 4 samolotów miesięcznie (500. Phenom, 2014-06-05). W ciągu ostatnich 3 lat wytwórnię opuściło 80 samolotów obydwu typów.

Rozwinięcie oferty zakładów w Melbourne będzie wiązało się z zatrudnieniem dodatkowych 600 pracowników i rozbudową istniejącej infrastruktury.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.