Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

1. Forum PLATH Asia

Przemysł zbrojeniowy, 24 listopada 2014

W Singapurze odbyło się 1. Forum PLATH Asia, poświęcone zagadnieniom walki elektronicznej i wywiadu telekomunikacyjnego.

Zdjęcie: PLATH

Przedsiębiorstwo PLATH zorganizowało w Singapurze pierwsze forum, dotyczące przyszłości walki elektronicznej (WE) i wywiadu telekomunikacyjnego (COMINT). Wzięło w nim udział ponad 60 gości z 8 krajów regionu Azji i Pacyfiku.

Uczestnicy forum rozmawiali na temat przyszłych trendów WE i COMINT. Szczególną uwagę zwrócono na 3 dziedziny. Pierwszą z nich były (r)ewolucyjne czujniki HF, VHF i UHF. Drugim tematem była analiza i scalanie sygnałów pochodzących z niezależnych źródeł. Ostatnim, lecz nie najmniej ważnym zagadnieniem było projektowanie i wytwarzanie urządzeń walki elektronicznej i wywiadu telekomunikacyjnego.

Zdaniem dyrektora ds. sprzedaży André Richtera, olbrzymie zainteresowanie forum pokazało, że w branży obronnej istnieje zapotrzebowanie na usługi związane z projektowaniem, planowaniem i wdrażaniem urządzeń i systemów WE i COMINT. Grupa PLATH, której główną siedzibą jest Hamburg, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie wywiadu strategicznego i taktycznego, od czujników aż po wiedzę i szkolenia. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 350 osób w 6 centrach na terenie Francji, Niemiec i Szwajcarii.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.