Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Polski sprzęt dla Bangladeszu

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 25 listopada 2014

RADMOR S.A. podpisał kontrakty na dostawę środków łączności dla sił zbrojnych Ludowej Republiki Bangladeszu.

Uczestnicy szkolenia przeprowadzonego w Dhace / Zdjęcie: RADMOR S.A.

Dzisiaj przedsiębiorstwo RADMOR S.A. poinformowało o podpisaniu w siedzibie Dyrektoriatu Generalnego Zakupów Wojskowych Ministerstwa Obrony Ludowej Republiki Bangladeszu kontraktu na dostawę środków łączności. Umowę sygnowano 15 września br.

Porozumienie dotyczy dostarczenia wojskom lądowym Bangladeszu 188 radiostacji osobistych R35010 wraz z akcesoriami. RADMOR wyposaży je także w odbiorniki GPS. Kontrakt na 800 szt. tych urządzeń, w konfiguracji doręcznej, został podpisany 12 października.

Dostarczone radiostacje i odbiorniki GPS są jednymi z elementów podstawowego wyposażenia żołnierzy Ludowej Republiki Bangladeszu uczestniczących w misjach pokojowych prowadzonych pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych. W ramach współpracy z Centralną Składnicą Uzbrojenia (Central Ordnance Depot) w listopadzie pracownicy RADMOR S.A. przeprowadziili w Dhace szkolenie w eksploatacji i obsłudze radiostacji i odbiorników GPS.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.