Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy 737 dla Ruili zakupiony od Boeinga

Lotnictwo cywilne, 25 listopada 2014

Ruili Airlines odebrały pierwszego 737-700, zakupionego bezpośrednio od producenta.

Pierwszy 737-700, który Ruili Airlines zakupiły bezpośrednio od producenta / Zdjęcie: Boeing

Dzisiaj Boeing przekazał przedstawicielom Ruili Airlines pierwszy samolot 737-700, który przewoźnik zakupił bezpośrednio od producenta. Uroczystość miała miejsce w Kunmingu, stolicy prowincji Junnan.

Ruili Airlines są prywatnym towarzystwem z ChRL. Jego bazą jest międzynarodowy port lotniczy Kunming Changshui.

Obecnie flota linii składa się z dwóch Boeingów 737-700 i jednego 737-800, które obsługują 7 destynacji na terenie ChRL. Dostarczony dziś samolot jest pierwszym z 14 zamówionych przez Chińczyków. Szefowie Ruili Airlines postanowili nabyć 8 737-700 i 6 737 MAX.

Ruili Airlines otrzymały certyfikat przewoźnika lotniczego od władz lotniczych ChRL w lutym 2014. Do 2020 flota towarzystwa ma zwiększyć się do 30 Boeingów, które wykonywać mają 120 lotów dziennie, obsługując 60-70 tras. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.