Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dostawy EC135 i AS355 NP dla Hiszpanii

Lotnictwo cywilne, 18 grudnia 2014

Airbus Helicopters dostarczyła pierwsze ze śmigłowców zamówionych zimą przez ministerstwo spraw wewnętrznych Hiszpanii.

Po zakończeniu dostaw, flota EC135 lotnictwa hiszpańskiej policji wzrośnie do 16 statków powietrznych

Hiszpanie odebrali po jednym AS355 NP Ecureuil 2 i EC135. Śmigłowce trafiły, odpowiednio, do Generalnej Dyrekcji Ruchu (Dirección General de Tráfico, DGT) oraz lotnictwa policji. Wiropłaty zostały zamówione w lutym br. Wartość porozumienia nie została podana do publicznej wiadomości.

Airbus Helicopters dostarczy odbiorcom ogółem 7 wiropłatów, cztery AS355 NP i trzy EC135. Dostawy zakończą się w 2016. Śmigłowce będą używane przede wszystkim do patrolowania głównych arterii komunikacyjnych kraju i reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Generalna Dyrekcja Ruchu jest jednym z największych użytkowników AS355 NP na świecie / Zdjęcia: Airbus Helicopters

Po odebraniu zamówionych śmigłowców, DGT będzie jednym z największych użytkowników Ecureuil na świecie. Dyrekcja użytkuje statki powietrzne tego producenta od 1970. Większość z nich stacjonuje na terenie siedziby głównej w Madrycie. Pozostałe rozdysponowano między regionalne delegatury, z wyłączeniem Katalonii i Kraju Basków.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.