Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stypendia Fundacji Polskie Forum Bezpieczeństwa

15 lutego 2015

Podczas XX Balu Lotników i Polskiej Obronności Kapituła Stypendium Fundacji Polskie Forum Bezpieczeństwa przyznała stypendia dla studentów szczególnie zainteresowanych bezpieczeństwem państwa.

Jednym z elementów XX Balu Lotników i Polskiej Obronności było ogłoszenie wyników konkursu na stypendia fundacji Polskie Forum Bezpieczeństwa. Wyboru stypendystów dokonała Kapituła Stypendium Fundacji Polskie Forum Bezpieczeństwa.

Podstawowym kryterium wyboru było zainteresowanie studentów problematyką bezpieczeństwa narodowego i bezpieczeństwa wewnętrznego. Nagrodzeni potwierdzili je swoim dotychczasowym zaangażowaniem i działalnością w środowisku naukowym oraz na forum publicznym.

Stypendia otrzymali:

- Natalia Saletra, studentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych

- Maciej Jankowski, student Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Pierwszym stypendystom Fundacji Polskie Forum Bezpieczeństwa serdecznie gratulujemy!


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.