Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pięciu oferentów bsl dla WP

Lotnictwo wojskowe, 17 lutego 2015

Wczoraj upłynął termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na dostawę bsl klasy taktycznej krótkiego zasięgu i mini dla WP. Do konkursu zgłosiło się 5 chętnych.

Jednym z taktycznych bsl krótkiego zasięgu, opracowanych samodzielnie przez polskich inżynierów, jest czterowirnikowiec Atrax / Zdjęcie: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Jak informuje MON, wczoraj upłynął termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na dostawę 12 zestawów bezzałogowych statków latających klasy taktycznej krótkiego zasięgu (kryptonim Orlik) i 15 zestawów bsl klasy mini (kryptonim Wizjer) (Wojsko kupuje kolejne bezzałogowce, 2015-01-15).

Do Inspektoratu Uzbrojenia MON wpłynęło 5 wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Złożyły je następujące podmioty:
- Konsorcjum: Polska Grupa Zbrojeniowa S. A. w Warszawie (lider konsorcjum), PIT-RADWAR S. A. w Warszawie, Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie;
- Wojskowy Instytut Łączności w Zegrzu;
- EADS PZL Warszawa-Okęcie S. A. w Warszawie;
- WB Electronics S. A. w Ożarowie Mazowieckim;
- Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Zielonce.

MON planuje, że ocena złożonych wniosków nastąpi do końca bieżącego miesiąca. O wynikach dokonanej oceny wykonawcy zostaną poinformowani na piśmie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.