Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tactilon Suite dla Finlandii

Przemysł zbrojeniowy, 03 marca 2015

Airbus Defence and Space dostarczył fińskiej Grupie State Security Network rozwiązanie Tactilon Suite do bezpiecznej łączności szerokopasmowej w sieciach komórkowych.

Tactilon Suite uzupełnia istniejącą radiową sieć bezpieczeństwa publicznego VIRVE poprzez wykorzystanie komercyjnych szerokopasmowych sieci komórkowych / Rysunek: Airbus Defence and Space

Airbus Defence and Space dostarczył rozwiązanie łączności komórkowej Tactilon Suite na potrzeby ogólnokrajowej fińskiej sieci Tetra o nazwie VIRVE, która jest zarządzana przez Grupę State Security Network, działającą w obszarze bezpieczeństwa narodowego. To element, który uzupełni kodowaną łączność radiową w ramach istniejącej sieci Tetra, umożliwiając bezpieczne wprowadzanie dodatkowych, komercyjnych usług szerokopasmowych.

Rozwiązanie Tactilon Suite pozwala na zarządzanie abonentami zarówno w sieciach wąsko-, jak i szerokopasmowych, m.in. w sieciach operatorów komórkowych. Zostało ono opracowane przez Airbus Defence and Space we współpracy z Athonet. Prace prowadzono od stycznia 2014.

Tactilon Suite pomoże we wprowadzeniu hybrydowych usług sieciowych, które połączą profesjonalną radiotelefonię cyfrową (Tetra) z komercyjnymi i dedykowanymi usługami szerokopasmowymi (LTE). Dzięki modelowi MVNO (Mobile Virtual Network Operator – operator wirtualnej sieci komórkowej) fińskie organizacje bezpieczeństwa publicznego, takie jak policja, służby ratunkowe czy straż graniczna, zyskają zabezpieczony i zaufany dostęp mobilny do nowych aplikacji szerokopasmowych, np. wideo lub oprogramowania biurowego, bez narażania się na ryzyko.

W szczególności Tactilon Suite zapewnia zarządzanie bezpieczeństwem i aktywami oraz wspiera bezpieczną integrację z sieciami operatorów komórkowych. Organizacje bezpieczeństwa publicznego skorzystają na tzw. dostępności wielosieciowej – zamiast zawierać oddzielne umowy z wieloma operatorami, abonenci zyskają pojedynczą usługę bezpiecznej łączności szerokopasmowej, a każde urządzenie będzie nawiązywać najlepsze możliwe połączenie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.