Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zmodernizowany Falcon dla malezyjskich VIP-ów

Lotnictwo wojskowe, 24 marca 2015

Szwajcarskie przedsiębiorstwo RUAG przeprowadziło przegląd i modernizację odrzutowca Falcon 900, używanego do przewozu malezyjskich VIP-ów.

Malezyjski Falcon 900 w hali zakładów w Genewie, po zakończeniu procesu modernizacji

Prace przeprowadzono w zakładach RUAG Aviation w Genewie. Należący do Tentera Udara DiRaja Malaysia (TUDM, królewskich wojsk lotniczych Malezji) Falcon 900 przeszedł najpierw przegląd struktury typu 4C. Następnie wykonano przegląd naprawczy i modernizację wyposażenia awionicznego, obejmującą m. in. zabudowanie map cyfrowych Airshow 4000 i układu łączności Satcom 7000.

Samolot wyposażono w nowe elementy awioniki,…

W ramach modernizacji wymieniono fotele i kanapy w kabinie pasażerskiej oraz oświetlenie (na diody LED) i zabudowano elektrochromatyczne szyby w oknach. Szwajcarzy wykonali też, po raz pierwszy w samolocie tego typu, zabudowę układu rozrywkowego Honeywell Ovation Select.

… a także nowe fotele, kanapy i układ rozrywkowy w kabinie pasażerskiej / Zdjęcia: RUAG

Przedsięwzięcie zakończono w listopadzie ub. r., jednak RUAG poinformowało o nim dopiero teraz.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.