Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Tecnama Echo w Brazylii

Lotnictwo cywilne, 12 lipca 2015

Tuż po starcie z lotniska pod Divinópolis w Brazylii rozbił się jednosilnikowy samolot Tecam Echo. Obie osoby, które nim leciały, zginęły. Płonacy wrak samolotu / Zdjęcie: twitter

Wczoraj około południa z lotniska Brigadeiro Cabral w Paiol Córrego pod Divinópolis w Brazylii do lotu treningowego wystartował jednosilnikowy górnopłat Tecnam Echo. Tuż po starcie samolot spadł na ziemię i rozbił się. Po wybuchu paliwa wrak spłonął. Znaleziono go na zadrzewionym zboczu nazywanym Córrego do Paiol.

W katastrofie zginęły obie osoby znajdujące się na pokładzie. Byli to mężczyźni, instruktorzy lokalnej szkoły lotniczej. Ich ciała znaleziono zwęglone. Zostali zidentyfikowani jak Charles i Wanderson. Ten drugi był właścicielem samolotu.

Wczorajsza katastrofa jest już piąta w ciągu miesiąca w stanie Minas Gerais. Rozbity samolot to ultralekki Tecnam P92E Echo nr rej. PU-JCA, nr ser. 314.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.