Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Najpiękniejsze zdjęcia z bsl

Lotnictwo cywilne, 19 lipca 2015

Już po raz drugi odbył się konkurs na najpiękniejszą fotografie wykonaną z bsl, organizowany przez Dronestagram. Wygrał go Ricardo Matiello.

Zdjęcie: Dronestagram – Ricardo Matiello

Portal społecznościowe Dronestagram już po raz drugi zorganizował konkurs na najpiękniejszą fotografie wykonaną z latającego bezzałogowca. Odbywa się on przy wsparciu National Geographic. Konkurs jest przeprowadzany w trzech kategoriach: PlacesNature i Dronies (selfies wykonane z użyciem bsl).

W 2015 konkurs wygrał Ricardo Matiello. Jego fotografia – Above the Mist (Ponad mgłą) pokazuje wyłaniającą się z mgły wieżę katedry Maringa w Paranie w Brazylii. Matiello wygrał też oczywiście w kategorii Miejsca.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.