Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

AIC Steel wdroży IFS Applications

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 21 lipca 2015

Producent z Arabii Saudyjskiej wdroży rozwiązania systemowe IFS Applications 9, w celu poprawy jakości i efektywności zarządzania działalnością rynkową podległych spółek i oddziałów.

AIC Steel wdroży rozwiązania systemowe IFS Applications 9, w celu usprawnienia i ujednolicenia sposobu zarządzania pracą i rozwojem poszczególnych spółek i mniejszych oddziałów / Zdjęcie: IFS

Arabian International Company (AIC) for Steel Structures, jedno z największych na świecie przedsiębiorstw, m.in. zajmujących się wytwarzaniem konstrukcji stalowych, wdroży rozwiązania systemowe platformy IFS Applications 9. Nowa aplikacja pozwoli na ujednolicenie sposobu zarządzania spółkami i oddziałami saudyjskiego producenta. Zastąpi dotychczas używane systemy, które ze względu na swój wiek i różnorodność oprogramowania, nie zapewniały wystarczająco efektywnej kontroli nad działalnością koncernu.

Nowy system będzie wdrażany dwustopniowo. W ciągu 7 miesięcy aplikacja zostanie wprowadzona do użycia w najważniejszych spółkach AIC Steel. Mniejsze oddziały zostaną objęte nowym rozwiązaniem kilka miesięcy później.
IFS Applications 9 zostanie dostosowany do wymagań i potencjału operacyjnego ok. 300 użytkowników, obsługujących system w ramach AIC Steel. Aplikacja będzie użytkowana przez spółki i oddziały zlokalizowane w wielu państwach, w tym w Arabii Saudyjskiej, Egipcie, Jordanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w ChRL i Wielkiej Brytanii.

System IFS Applications usprawni m.in. proces zarządzania kadrami, prowadzenie operacji finansowych w różnych systemach walutowych, wymianę w czasie rzeczywistym informacji między oddziałami koncernu, wsparcie logistyczne podległych spółek, a także obsługę posprzedażną. Ułatwi również opracowywanie harmonogramów i kosztorysów działań związanych z produkcją i sprzedażą konstrukcji stalowych, a także innych produktów i usług oferowanych klientom przez AIC Steel.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.