Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AIC Steel wdroży IFS Applications

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 21 lipca 2015

Producent z Arabii Saudyjskiej wdroży rozwiązania systemowe IFS Applications 9, w celu poprawy jakości i efektywności zarządzania działalnością rynkową podległych spółek i oddziałów.

AIC Steel wdroży rozwiązania systemowe IFS Applications 9, w celu usprawnienia i ujednolicenia sposobu zarządzania pracą i rozwojem poszczególnych spółek i mniejszych oddziałów / Zdjęcie: IFS

Arabian International Company (AIC) for Steel Structures, jedno z największych na świecie przedsiębiorstw, m.in. zajmujących się wytwarzaniem konstrukcji stalowych, wdroży rozwiązania systemowe platformy IFS Applications 9. Nowa aplikacja pozwoli na ujednolicenie sposobu zarządzania spółkami i oddziałami saudyjskiego producenta. Zastąpi dotychczas używane systemy, które ze względu na swój wiek i różnorodność oprogramowania, nie zapewniały wystarczająco efektywnej kontroli nad działalnością koncernu.

Nowy system będzie wdrażany dwustopniowo. W ciągu 7 miesięcy aplikacja zostanie wprowadzona do użycia w najważniejszych spółkach AIC Steel. Mniejsze oddziały zostaną objęte nowym rozwiązaniem kilka miesięcy później.
IFS Applications 9 zostanie dostosowany do wymagań i potencjału operacyjnego ok. 300 użytkowników, obsługujących system w ramach AIC Steel. Aplikacja będzie użytkowana przez spółki i oddziały zlokalizowane w wielu państwach, w tym w Arabii Saudyjskiej, Egipcie, Jordanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w ChRL i Wielkiej Brytanii.

System IFS Applications usprawni m.in. proces zarządzania kadrami, prowadzenie operacji finansowych w różnych systemach walutowych, wymianę w czasie rzeczywistym informacji między oddziałami koncernu, wsparcie logistyczne podległych spółek, a także obsługę posprzedażną. Ułatwi również opracowywanie harmonogramów i kosztorysów działań związanych z produkcją i sprzedażą konstrukcji stalowych, a także innych produktów i usług oferowanych klientom przez AIC Steel.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.