Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

KLM otwiera się na użytkowników Apple Watch

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 21 lipca 2015

Linie KLM udostępniły najnowszą aplikację przeznaczoną dla użytkowników inteligentnych zegarków Apple Watch.

Linie KLM udostępniły nową aplikację dla użytkowników inteligentnych zegarków Apple Watch, która ułatwi podróżnym dostęp do wszystkich informacji związanych z lotem / Zdjęcie: KLM

Dzięki nowej aplikacji użytkownicy Apple Watch uzyskają łatwy dostęp do podstawowych informacji związanych z planowaną podróżą, w tym godziny odlotu, miejsca i czasu odprawy bagażowej, a także usług świadczonych na pokładzie samolotów linii KLM. Podróżni zostaną również poinformowani o ewentualnych zmianach dotyczących lotu.

Aplikacja na Apple Watch zastąpi też klasyczne, drukowane karty pokładowe. Ponadto, osoby podróżujące w ramach programu lojalnościowego Flying Blue będą mogły na bieżąco sprawdzić stan karty członkowskiej, w tym ilość wylatanych mil i wymienić je na dodatkowe usługi lub oferty specjalne KLM.

Od wielu lat linie KLM udostępniają specjalne aplikacje na urządzenia przenośnie z systemami operacyjnymi iOS i Android. Użytkownicy mogą w uproszczony sposób zakupić bilet lotniczy lub dokonać rezerwacji lotu, a także wybrać miejsce na pokładzie, rodzaj serwowanego posiłku lub uregulować opłaty związane z podróżą.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.