Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM otwiera się na użytkowników Apple Watch

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 21 lipca 2015

Linie KLM udostępniły najnowszą aplikację przeznaczoną dla użytkowników inteligentnych zegarków Apple Watch.

Linie KLM udostępniły nową aplikację dla użytkowników inteligentnych zegarków Apple Watch, która ułatwi podróżnym dostęp do wszystkich informacji związanych z lotem / Zdjęcie: KLM

Dzięki nowej aplikacji użytkownicy Apple Watch uzyskają łatwy dostęp do podstawowych informacji związanych z planowaną podróżą, w tym godziny odlotu, miejsca i czasu odprawy bagażowej, a także usług świadczonych na pokładzie samolotów linii KLM. Podróżni zostaną również poinformowani o ewentualnych zmianach dotyczących lotu.

Aplikacja na Apple Watch zastąpi też klasyczne, drukowane karty pokładowe. Ponadto, osoby podróżujące w ramach programu lojalnościowego Flying Blue będą mogły na bieżąco sprawdzić stan karty członkowskiej, w tym ilość wylatanych mil i wymienić je na dodatkowe usługi lub oferty specjalne KLM.

Od wielu lat linie KLM udostępniają specjalne aplikacje na urządzenia przenośnie z systemami operacyjnymi iOS i Android. Użytkownicy mogą w uproszczony sposób zakupić bilet lotniczy lub dokonać rezerwacji lotu, a także wybrać miejsce na pokładzie, rodzaj serwowanego posiłku lub uregulować opłaty związane z podróżą.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.