Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DSEI 2015: Tadiran GRX-8000 w Londynie

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 10 września 2015

Elbit Systems zaprezentuje w Londynie nową generację mobilnych radiostacji pola walki, Tadiran GRX-8000.

W Londynie Elbit Systems zaprezentuje 5. generację mobilnych programowalnych radiostacji pola walki, Tadiran GRX-8000 / Rysunek: Elbit Systems

Na rozpoczynających się we wtorek londyńskich targach DSEI 2015 izraelski Elbit Systems zaprezentuje nową generację mobilnych radiostacji pola walki, Tadiran GRX-8000. Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla jednostek wojsk lądowych, operujących w sieciocentrycznej przestrzeni bitewnej.

Nowe radiostacje programowalne Elbitu przystosowano do pracy w różnych warunkach pogodowych i terenowych. Zamontowana na specjalnym maszcie samochodu ciężarowego antena pozwala na utrzymanie stałej łączności z sojuszniczymi jednostkami, zarówno na szczeblu pododdziałów, jak i większych zgrupowań taktycznych.

GRX-8000 zapewnia użytkownikowi dostęp do kodowanego łącza informacyjnego. Za jego pomocą będzie on mógł przesyłać dane o sytuacji taktycznej do pozostałych jednostek znajdujących się na polu walki i do dowództwa.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.