Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Pipera Malibu

Lotnictwo cywilne, 15 listopada 2015

Wczoraj w pobliżu Churchinford w W. Brytanii rozbił się jednosilnikowy samolot Piper Malibu Mirage. 4 osoby znajdujące się na jego pokładzie zginęły.

Piper Malibu Mirage N186CB na lotnisku Fairoaks w kwietniu br. / Zdjęcie: Gareth V

Wczoraj przed południem z Surrey wystartował. Leciał na lotnisko Dunkeswell we wschodnim Devon. Na jego pokładzie znajdowały się cztery osoby.

O 11:44 urządzenia pokładowe samolotu wysłały sygnał o niebezpieczeństwie. Natychmiast rozpoczęto akcję poszukiwawczo-ratowniczą. Wrak znaleziono niedaleko Churchinford w Blackdown Hills na południe od Taunton.

Okazało się, że nikt nie przeżył katastrofy. Zginęło dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Policja nie podała dotąd ich danych.

Rozbity samolot to 6-miejscowy jednosilnikowy dolnopłat Piper PA-46-350P Malibu Mirage nr rej. N186CB nr ser. 46-22085. Wyprodukowano go w 1990. Był własnością WWSL Inc Trustee.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.