Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

China Postal zamawiają towarowe Boeingi

Lotnictwo cywilne, 15 grudnia 2015

Boeing i China Postal Airlines podpisały umowę w sprawie zakupu 17 samolotów towarowych.

 China Postal Airlines zakupiły m. in. 10 towarowych 737-800 BCF / Rysunek: Boeing

Porozumienie, zawarte dziś w Pekinie przez China Postal Airlines oznacza zarazem zdobycie przez koncern z Seattle drugiego chętnego do zakupu 10 samolotów wąskokadłubowych 737-800, przebudowywanych przez Boeinga do wersji towarowej (Boeing Converted Freighter, BCF). Pierwszym jest inny przewoźnik z ChRL – YTO Airlines.

Boeing 737-800 jest pierwszym modelem Next-Generation, jaki będzie przebudowany na samolot transportowy. Jednak program konwersji nie został jeszcze oficjalnie rozpoczęty.

China Postal zamówiły także 7 Boeingów 757-200, które zostaną przebudowane na samoloty towarowe. – To historyczne zamówienie zarówno dla Boeinga, jak i dla nas. Samoloty 737-800BCF zapewnią nam jeszcze mniejsze zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji – powiedział Yufeng Li, prezes China Postal Airlines.

Jak wskazuje nazwa, China Postal Airlines zajmują się przewozem towarów i przesyłek dla poczty państwowej, docierając do ponad 300 destynacji w kraju i za granicą. Ich główną bazą jest międzynarodowy port lotniczy Nankin-Lukou. Flota towarzystwa składa się wyłącznie z Boeingów: 12 737-300F, pary 737-300QC, 8 737 400F i 4 757-200SF.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.