Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Alaska Airlines w nowym malowaniu

Lotnictwo cywilne, 27 stycznia 2016

Po 25 latach linie z Alaski zmieniły malowanie samolotów.

Pierwszy Boeing 737-800 Alaska Airlines w nowym malowaniu / Zdjęcie: Alaska Airlines

Alaska Airlines zaprezentowały pierwszą od 25 lat zmianę malowania swoich samolotów. Pierwszym z nich jest Boeing 737-800, pokazany publicznie w międzynarodowym porcie lotniczym Seattle-Tacoma, w obecności 1800 pracowników przewoźnika. Oprócz tego unowocześniono też wygląd stanowisk odprawy na wspomnianym lotnisku.

Nieznacznej zmianie uległ też słynny wizerunek Eskimosa, który widnieje na ogonach samolotów Alaska Airlines od 1972. Mimo tego pasażerowie nie będą mieli wątpliwości, że korzystają z usług przewoźnika, którego macierzystym stanem jest Alaska.

Na tylnej części kadłuba samolotu dodano dwa nowe kolory – zielony i błękitny. Symbolizują one tropikalne destynacje towarzystwa – Hawaje i Kostarykę. Jednocześnie jest to nawiązanie do Atlas Blue – jeden z 14 linii partnerskich Alaska Airlines.

Opracowaniem nowego wizerunku linii zajęło się przedsiębiorstwo Hornall Anderson z Seattle, które spędziło ostatnich 12 miesięcy na konsultacjach i projektowaniu wyglądu samolotów i stanowisk odprawy. W następnym miesiącu do floty Alaska Airlines dołączą jeszcze 4 Boeingi 737-900ER w nowym malowaniu.

Do końca 2106 nowy schemat znajdzie się już na 40 ze 147 samolotów posiadanych przez towarzystwo z Alaski (Nowe schowki w samolotach Alaska Airlines, 2015-10-12). W tym samym czasie nowe barwy pojawią się we wszystkich 111 portach obsługiwanych przez nie i jego linie partnerskie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.