Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Mi-8 pod Pskowem

Lotnictwo wojskowe, 08 lutego 2016

Rosyjski śmigłowiec wojskowy Mi-8 lądował dziś awaryjnie w rejonie ostrowskim w obwodzie pskowskim. Maszyna rozbiła się ok. 19:20 i spłonęła. Wrak znaleziono 5 km od miejscowości Ostrow.

Śmigłowiec Mi-8 Mi-8MTW-5 z 2. eskadry 15. brygady lotniczej lotnictwa armijnego z bazy Wierietie (Ostrow-5) / Zdjęcie: MO FR

Ratownicy stwierdzili, że wszyscy lecący śmigłowcem zginęli. Na miejscu katastrofy znaleźli 4 ciała. Byli to trzej członkowie załogi i technik-instruktor.

Rozbity śmigłowiec transportowy Mi-8MTW-5 bazował na lotnisku Wierietie (Ostrow-5). Należał do 2. eskadry 15. brygady lotniczej lotnictwa armijnego. Rozbił się najprawdopodobniej z powodu awarii technicznej.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.