Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IWA 2016: Nowości Delta Optical

Przemysł zbrojeniowy, 07 marca 2016

Delta Optical, to jedyne wystawiające się w Norymberdze polskie przedsiębiorstwo z branży optycznej, które przedstawiło na miejscu niemal kompletną ofertę produktów.

Delta Optical, to jeden z niewielu rodzimych producentów prezentujących za granicą własne celowniki optyczne. Polskie produkty jakościowo są porównywalne z japońskimi

Producent z Nowych Osin rokrocznie prezentuje w Niemczech nieustannie rozwijane linie lornetek, celowników optycznych i lunet obserwacyjnych. Delta Optical znana jest z produkcji wysokiej jakości układów optycznych wykorzystywanych zarówno przez myśliwych, jak i strzelców sportowych (IWA 2015: Titanium HD dla myśliwych, 2015-03-08; IWA 2014: Nowy celownik Delta Optical, 2014-03-11).

Celowniki optyczne DO Titanium 3-1x56 ED dorównują parametrami modelom dla strzelców wyborowych. Swojej jakości dowiodły podczas niedawnych testów w jednym z polskich oddziałów antyterrorystycznych / Zdjęcia: Jakub Link-Lenczowski

Nowością pokazaną w Norymberdze jest celownik DO Titanium 3-12x56 ED. To konstrukcja parametrami nawiązująca do lunet użytkowanych przez resorty siłowe. Tubus średnicy 34 mm, jak też układy soczewek z powłokami zapewniającymi dobrą transmisję światła i obraz wysokiej rozdzielczości sprawiają, iż sięga po nie coraz szersze grono użytkowników. Celownik może być wyposażony jest w podświetlaną siatkę celowniczą HMR.P300 lub MR.P300, która pozwala na precyzyjny pomiar odległości do celu.

W 2015 celowniki Delty były testowane przez strzelców wyborowych jednego z polskich oddziałów kontrterrorystycznych, gdzie zostały bardzo dobrze ocenione. Nie jest to zresztą pierwszy sukces producenta, który w minionych miesiącach zrealizował dostawę lornetek z serii Titanium dla Straży Granicznej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.