Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa portugalskiego Herculesa

Lotnictwo wojskowe, 11 lipca 2016

Dziś w południe w Portugalii rozbił się samolot transportowy C-130 Hercules. 3 osoby, z 7 znajdujących się na jego pokładzie, zginęły. Pierwsze zdjęcie płonącego wraku portugalskiego C-130 Hercules / Zdjęcie: RTP

Dziś około południa z bazy Montijo niedaleko Lizbony wystartował samolot transportowy C-130 Hercules portugalskich wojsk lotniczych. 7 osób (według niektórych źródeł – 6) znajdujących się na jego pokładzie wykonywało lot treningowy. Według świadków, wkrótce po starcie wybuchł pożar. Ok. 12:20 samolot spadł na ziemię.

W katastrofie na miejscu zginęły 3 lecące samolotem osoby. Nie podano ich nazwisk. Portugalskie media podają jedynie, że był to pułkownik, kapitan i sierżant. Pozostali lecący C-130 zostali ciężko ranni.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.