Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Show w 2018

Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, 02 października 2016

W 2018 będą odbywać się nie tylko obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale i powstania polskiego lotnictwa. Tymczasem odbywające się co 2 lata Międzynarodowe Pokazy Lotnicze (Air Show) w Radomiu były planowane na sierpień 2017. W związku z rocznicą Dowództwo Generalne RSZ zdecydowało, że na kolejną edycję imprezy przyjdzie poczekać o rok dłużej – właśnie do 2018. Taką informację otrzymał Urząd Miejski w Radomiu.

Gigapanorama terenu radomskich pokazów w dniu 22 sierpnia 2015 wykonana ze śmigłowca / Zdjęcie: airshow.wp.mil.pl

Pierwsza edycja Air Show w Radomiu odbyła się w 2000. Ostatnia w dniach 22-23 sierpnia 2015. Wcześniej pokazy odbywały się w Poznaniu (1991), Gdyni, Bydgoszczy i Dęblinie.

Gdzie odbędą się kolejne pokazy? Decyzja jeszcze nie zapadła. Nieoficjalnie rozważane jest przeniesienie Air Show do Dęblina, dokąd gorszy jest dojazd, ale lepsze warunki do pokazów lotniczych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.