Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jeden punkt graniczny

Strategia i polityka, 27 listopada 2008

Minister spraw wewnętrznych Południowej Osetii zapowiedział wyposażenie granicy z Gruzją w system strażnic i pozostawienie jednego punktu przejściowego.

Prezydent Osetii Południowej Eduard Kokoity poinformował, że republika opracowuje i wkrótce wdroży nowy system wizowy z Gruzją. Wszyscy, którzy zechcą odwiedzić Osetię Południową, przejeżdżając przez Gruzję, będą musieli uzyskać zgodę osetyjskiego MSW. Osetia Południowa uznaje granicę z czasów ZSRS, dopóki nie zostanie ustanowiona nowa linia demarkacyjna obu państw.

Jedyne przejście graniczne między Osetią Południową a Gruzją ma zostać zlokalizowane na drodze z gruzińskiej miejscowości Ergneti do Cchinwali. System strażnic i nowy punkt kontrolny mają powstać w ciągu trzech miesięcy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.