Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozszerzenie code-share LOT i ANA

Lotnictwo cywilne, 28 listopada 2016

Od 1 grudnia pasażerowie PLL LOT będą mogli z przesiadką w Tokio polecieć do 3 dodatkowych miast w Japonii.

Pasażerowie LOT-u mogą, korzystając z bezpośrednich rejsów z Warszawy do Tokio, dotrzeć także do Sapporo, Sendai i Fukuoki / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Polskie Linie Lotnicze LOT i narodowy przewoźnik Japonii All Nippon Airways zdecydowały o rozszerzeniu współpracy handlowej o 3 dodatkowe miasta w Kraju Kwitnącej Wiśni. Oznacza to, że pasażerowie LOT-u, podróżujący z dowolnego innego miasta w Europie, mogą, korzystając z bezpośrednich rejsów z Warszawy do Tokio, dotrzeć nie tylko do stolicy Japonii, ale też innych ważnych japońskich ośrodków biznesowych. Połączenia z Tokio będą wykonywały linie ANA.

Cieszymy się, że wspólnie z naszym partnerem ze Star Alliance możemy rozszerzyć dla naszych pasażerów liczbę dostępnych kierunków. LOT już dziś oferuje najwygodniejsze połączenie z wielu miast w Europie do Tokio, czyli japońskiej stolicy. Wiemy jednak, że wielu pasażerów ma potrzebę by lecieć dalej, do innych miast w Japonii. Od dziś do Sapporo, Sendai i Fukuoki można polecieć na jednym bilecie Polskich Linii Lotniczych LOT – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Do tej pory umowa code-share między PLL LOT i ANA obejmowała rejsy LOT-u do wybranych miast w Europie i dalsze rejsy ANA do Japonii. Od początku pasażerowie obu linii mogli zamiennie zbierać i wydawać mile lotnicze. Dzięki rozszerzonej współpracy podróżni mają jeszcze większy wybór połączeń i dostęp do szerokiej gamy kierunków obsługiwanych przez obie linie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.