Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Island Air odbierają Q400

Lotnictwo cywilne, 22 grudnia 2016

Przewoźnik z Hawajów odebrał pierwszego Bombardiera Q400.

Island Air z Hawajów zamówiły 3 turbośmigłowe Bombardiery Q400 / Rysunek: Bombardier

Irlandzkie przedsiębiorstwo leasingowe Elix Aviation Capital dostarczyło towarzystwu Island Air z Hawajów pierwszy z 3 zamówionych samolotów turbośmigłowych Bombardier Q400. 78-miejscowy samolot rozpocznie obsługę regularnych połączeń na początku przyszłego roku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni witając Island Air w rosnącej rodzinie operatorów samolotów Q400 i jesteśmy dumni, że linie wybrały Q400 w ramach modernizacji floty i zwiększania liczby połączeń. Q400 jest idealnym rozwiązaniem dla operacji w gorącym, wilgotnym, topograficznie zróżnicowanym środowisku Hawajów – powiedział Fred Cromer, prezes Bombardier Commercial Aircraft.

Ponieważ zamierzamy zwiększyć naszą siatkę połączeń regionalnych dla potrzeb mieszkańców i turystów odwiedzających wyspy, niezawodne, elastyczne operacyjnie i ekonomiczne turbośmigłowe Q400 są idealnym wyborem, który podniesienie poziom naszych usług – dodał  David Uchiyama, prezes Hawaii Island Air.

Island Air oferują 238 lotów tygodniowo pomiędzy O'ahu, Maui, Kaua i Hawai'i. Założone w 1980 jako Princeville Airways, zmieniły nazwę na obecną w 1992. W skład floty Island Air wchodzi także 5 ATR 42-200, przystosowanych do przewozu 64 pasażerów. Hubami linii są porty lotnicze Honolulu i Kahului.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.