Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ostatnie koreańskie AW159

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 grudnia 2016

Marynarka wojenna Republiki Korei odebrała ostatnie śmigłowce morskie AW159 Wildcat.

W 2017 południowokoreańskie AW159 Wildcat powinny uzyskać całkowitą zdolność operacyjną / Zdjęcie: MO Republiki Korei

Pod koniec listopada Daehanminguk Haegun (marynarka wojenna Republiki Korei) odebrała ostatnie 4 śmigłowce morskie AW159 Wildcat, zmontowane i dostarczone przez koncern Leonardo. Odbiór wiropłatów poprzedziły próby, które miały potwierdzić ich zdatność do lotu.

Pierwsza transza południowokoreańskich wiropłatów została przekazana latem br. (Odbiór południowokoreańskich Wildcatów, 2016-07-28). W ostatnich miesiącach rozpoczęto wdrażanie Wildcatów do służby. Przedsięwzięcie zbiegło się w czasie ze szkoleniem załóg lotniczych i personelu obsługowego.

W 2013 Seul złożył zamówienie na 8 śmigłowców morskich AW159 Wildcat (A jednak AW159, 2013-01-15). Wiropłaty będą służyły m.in. do wykrywania, śledzenia i zwalczania nieprzyjacielskich okrętów podwodnych (Sonary Flash Sonics dla AW159, 2013-10-25). Wildcaty mają operować m.in. z fregat rakietowych typu Incheon (Gwangju w linii, 2016-11-14). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.