Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa kalkomania Realu Madryt

Lotnictwo cywilne, 18 marca 2017

Emirates zaprezentowały nową kalkomanię z wizerunkami piłkarzy Realu Madryt na kadłubie Airbusa A380.

Na kalkomanii naniesionej na A380 Emirates znaleźli się czołowi zawodnicy Realu Madryt: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Sergio Ramos, Karim Benzema i Marcelo / Zdjęcia: Emirates

Linie Emirates zaprezentowały nową kalkomanię z wizerunkami piłkarzy Realu Madryt na kadłubie należącego do nich samolotu Airbus A380. Po pierwszym lądowaniu na lotnisku Madryt-Barajas A380 został ozdobiony podobiznami najwybitniejszych piłkarzy drużyny Królewskich. Na kalkomanii, która ma powierzchnię ponad 500 m2, znaleźli się: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Sergio Ramos, Karim Benzema i Marcelo.

Oprócz Madrytu samolot pojawi się w większości kierunków Emirates obsługiwanych przez A380 na całym świecie, dając fanom Realu Madryt w tych miastach szansę na zrobienie mu zdjęcia z podróży dookoła świata. Odwiedzi również Stany Zjednoczone, dokąd zespół wybiera się latem tego roku.

Emirates są głównym sponsorem Realu Madryt od 2013, a na koszulkach zawodników klubu znajduje się logo Fly Emirates. Zespół należy do drużyn o największej liczbie kibiców na całym świecie, a linie Emirates docierają do nich poprzez wspólną pasję do piłki nożnej i podróży.

Emirates mają największą na świecie flotę dwupokładowych A380 – obecnie dysponują 93 samolotami tego typu, a kolejnych 49 czeka na dostawę. Przewoźnik lata nimi do 46 miast na 5 kontynentach. Podróżujący z Hiszpanii doświadczą wygody Airbusa A380 na 3 spośród 4 codziennych połączeń na trasie Barcelona-Madryt. O popularności flagowego samolotu Emirates świadczy fakt, że od 2008 przewiózł on blisko 70 mln pasażerów.
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.