Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejna nagroda dla wrocławskiego lotniska

Lotnictwo cywilne, 23 marca 2017

Już po raz czwarty z rzędu Port Lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika otrzymał prestiżową nagrodę Business Traveller Award 2016 dla najlepszego lotniska regionalnego w Polsce. 

Przyznana wrocławskiemu lotnisku już po raz 4. Business Traveller Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata podróży i biznesu

Nagroda została oficjalnie wręczona podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj w Warszawie. Przyznano ją na podstawie specjalnej ankiety, wypełnianej przez korzystających z usług wrocławskiego lotniska biznesmenów, którzy oceniali w niej m.in. siatkę połączeń, godziny rejsów, standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach.

Wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi oraz przygotowaliśmy specjalnie przemyślaną ofertę VIP & Business Services. Cieszymy się, że dostrzegli to podróżujący biznesmeni. Nagroda Business Traveller Award 2016 to dla nas bardzo ważne wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju – powiedział prezes portu lotniczego Wrocław, Dariusz Kuś.

Najbardziej wymagającym pasażerom, szczególnie ceniących sobie czas oraz prywatność, wrocławskie lotnisko oferuje usługi VIP & Business Services. Dodatkowym udogodnieniem są ekskluzywnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone wnętrza salonu VIP Lounge w strefie VIP i Executive Lounge w hali odlotów. Miejsca te dają możliwość zarówno odpoczynku, jak i pracy w kameralnych warunkach, z możliwością skorzystania ze specjalnej oferty smacznych dań i napojów. 

Najbardziej wymagający pasażerowie, szczególnie ceniący sobie czas i prywatność, mogą skorzystać z usług VIP & Business Services oraz ekskluzywnie zaaranżowanych i kompleksowo wyposażonych wnętrz salonu VIP Lounge w strefie VIP oraz Executive Lounge w hali odlotów / Zdjęcia: Port Lotniczy Wrocław

W tym roku wrocławskie lotnisko znalazło się również w gronie 40 najlepszych lotnisk w Europie, zajmując 23. miejsce w zorganizowanym przez globalny serwis Sleepinginairports.net rankingu najlepszych portów lotniczych w Europie 2016 (Wrocławskie lotnisko jednym z najlepszych w Europie, 2017-03-02). Wyżej uplasowały się przede wszystkim wielkie huby przesiadkowe i lotniska centralne, w tym londyńskie Heathrow, Frankfurt czy Amsterdam. Wśród regionalnych portów lotniczych Wrocław zajął zaszczytne 3. miejsce. W tej kategorii wyprzedziły go tylko znacznie większe lotniska w Porto i Alicante. 

Port lotniczy Wrocław był wielokrotnie wyróżniany także wcześniej. W 2012 otrzymał tytuł Najbardziej Przyjaznego Lotniska w Polsce i nagrodę dla terminalu pasażerskiego w konkursie Piękny Wrocław. W 2013 obiekt ten otrzymał tytuł najlepszego budynku użyteczności publicznej w konkursie Platynowe Wiertło. Przez 3 lata z rzędu (2013, 2014, 2015) wrocławskie lotnisko uzyskiwało też prestiżową nagrodę Business Traveller Award dla najlepszego regionalnego portu lotniczego w Polsce, w tym roku przyznaną po raz 4. W lutym 2017 na wrocławskim lotnisku obsłużono 177 037 pasażerów, czyli o 16,6% więcej niż w analogicznym okresie ub.r. 

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.